Bestuur

Voorzitter

Paula Swenker
voorzitter@debijenstal.nl

Secretaris

Michael Luteijn
secretaris@debijenstal.nl

Postadres

Oranjeweg 131
6991 WL Rheden

Penningmeester

Wilko Jansen Venneboer

06 14829454
penningmeester@debijenstal.nl
IBAN NL71INGB0003120687 t.n.v. Imkersvereniging Arnhem – Velp e.o. te Arnhem

Evenementen, PR en voorlichting

Eddie van den Ham (pr en voorlichting)

06 28561311
communicatie@debijenstal.nl

Opleidingen

Herman Radstake
06-36196269
opleiding@debijenstal.nl

Adviseur

Mart Coemans
026-4451195
m.coemans@debijenstal.nl
Arthur Ohm
026-3635697
a.ohm@debijenstal.nl

 

Redactie

Marcel Simon
Lotty van den Bosch
Bart Riggeling
Edith Peters
redactie@debijenstal.nl

Stalcommisies

Stal Simonveste (op Heuven)
Marcel Simon 026-4425514 (voorzitter)
Klaas Poppinga 026-4952164
Erwin Prins 06-26768644
Rieks Holtjer 026-3615500
Rik Nieuwhof 026-8480570

Stal Van Gastelhof (park Angerenstein)
Herman Radstake  06-36196269 (voorzitter)
Eric Dubelaar 026-3645025
Ineke Wesseling 026-4437471
Youssef El Messaoudi 06-42734981
Joop Last 026-3818398

Stal Openluchtmuseum
Herman Radstake  06-36196269 (voorzitter)
Ben Hasselbach 06-28822380 / 026-4421560

Buitenstallen
Leen van ’t Leven 026-4462588

Contactpersoon bijenziekten

Erwin Prins 06-26768644

Honingdepot

Sinajda Bognar
voorzitter@debijenstal.nl

U kunt ook via onderstaande formulier contact met ons opnemen

Uw naam (verplicht)

Uw e-mail (verplicht)

Onderwerp

Uw bericht

captcha